O Kancelarii


Kancelaria Radców Prawnych LEXUS-CONSULTING Gicala, Koczar, Ostrowski, Pokorski spółka partnerska
 powstała w 1991 roku. Siedziba kancelarii znajduje się w Żorach przy al. Jana Pawła II 17 (w bezpośrednim sąsiedztwie Sądu Rejonowego).
Jesteśmy jedną z wiodących kancelarii na lokalnym rynku usług prawnych.

 

Z naszych usług doradczych korzystają osoby fizyczne i prawne w zakresie, m.in. prawa cywilnego, prawa pracy i ubezpieczeń społecznych, rodzinnego, spadkowego oraz karnego. Ponadto obsługujemy niemal wszystkie sektory gospodarki, w tym branżę górniczą, medyczną, budowlaną, transportową, handlową oraz instytucje samorządowe.

 

Stawiamy sobie za główny cel elastyczną, szybką i efektywną obsługę Klientów. Podejmowane przez nas starania mają przede wszystkim na celu tworzenie odpowiedniej więzi z naszymi partnerami oraz przyjaznego wizerunku kancelarii, co jest możliwe dzięki wysokiej jakości świadczonych usług.

 

Najważniejszą dewizą naszego działania jest świadczenie usług w sposób profesjonalny, przy zachowaniu najwyższej staranności. Świadczona przez nas pomoc prawna ma na celu przedstawianie Klientom, w sposób przystępny i zrozumiały, informacji w określonych dziedzinach prawa. Fundamentalne znaczenie w naszej działalności ma jakość, rzetelność oraz terminowość świadczonych usług.

 

Obsługujemy transakcje międzynarodowe zawierane pomiędzy podmiotami polskimi, czeskimi, austriackimi, słowackimi oraz południowokoreańskimi.

 

Od kilku lat zajmujemy wysokie miejsca w rankingu Kancelarii Prawniczych ogłaszanym przez dziennik „Rzeczpospolita”. W 2015 r. wśród kancelarii na Śląsku uplasowaliśmy się na 10 miejscu.